Wrotki Soy Luna. Jak zrobić wrotki Soy Luna?

2016-12-15
Wrotki Soy Luna. Jak zrobić wrotki Soy Luna?

Dla tych co nie wiedzą o co kaman napiszemy w skrócie: Soy Luna to argentyński serial dla młodzieży, którego motywem przewodnim są perypetie młodej dziewczyny, opowieść o tym jak w potyczkach z codziennymi problemami pomaga jej pasja – jazda na wrotkach. Warto zaznaczyć, że za produkcję serialu jest odpowiedzialna ta sama wytwórnia która uraczyła nas Violettą.

Soy Luna swoją światową premierę miała w marcu 2016, a do Polski zawitała już w maju tego samego roku. Serial emituje Disney Channel.No dobrze, ale na jakich wrotkach jeździ Luna?

 

Wrotki głównej bohaterki to „klasyczne” wrotki figurowe do treningu. Oprócz zakręconych kolorów i sporym obcasem – typowym dla figurówek wrotki Luny wyposażone zostały w aluminiową płozę, która w wersji do sprzedaży często zastępowana jest plastikową – lżejszą ale również mniej wytrzymałą.

 

Na zdjęciu po lewej widać oryginalne wrotki, po prawej dostępne w sprzedaży zamienniki. Jeśli chcecie aby Wasze wrotki posłużyły jak najdłużej, zalecamy aby wybierać modele w których zastosowana została nylonowa lub aluminiowa płoza.


Efektu dopełniają niebieskie sznurówki z plecionymi koralami oraz żółto-różowe poliuretanowe koła. W większości dostępnych modelach wrotek, nie tylko tych na których śmiga Luna, elementy takie jak koła, hamulce, czy bushingi, wykonane są właśnie z poliuretanu, a nie, jak często podają blogi i strony prowadzone przez fanów serialu plastikowe, lub kauczukowe.

 

Jeśli szukacie wrotek równie bajecznych jak te z serialu Soy Luna koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą!

Identyczne wrotki do tych na których jeździ Luna w Polsce są niedostępne, natomiast dla osób zdeterminowanych nic nie stoi na przeszkodzie aby samemu takie przygotować. Będziecie potrzebować kilka rzeczy. Na początek wrotki, które posłużą nam za bazę do pracy. Idealnie nadadzą się do tego wrotki Rio Figure:
Są to bardzo wysokiej jakości wrotki nieodbiegające kształtem od tych z popularnego serialu. Nie dość, że posiadają fabrycznie zamontowane kolorowe kółka i sznurówki to ich minimalistyczny design idealnie nada się do ozdobienia ich tak żeby przypominały te Luny.

Teraz do ozdobienia wrotek potrzebować będziecie trochę kleju uniwersalnego, brokatu, trochę farb, papieru ryżowego, taśmy, lakieru z funkcją kleju oraz koralików. Aby nie pobrudzić kół i hamulców najlepiej jest je odkręcić, lub jeśli nie posiadacie odpowiednich narzędzi - zakleić taśmą.


Najlepiej zobaczcie sami jak wrotki dekoruje popularna youtuberka!

 

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2016
pixel