O firmie

Właścicielem Sklepu jest: firma 3Bdist Tomasz Łukiański

Wrotkownia.pl to sklep internetowy.oraz sklep stacjonarny z wrotkami w Gdańsku, gdzie można wrotki przymierzyć i dotknąć. Zawsze służymy poradą w wyborze rozmiaru i modelu. W przypadku, gdy otrzymane wrotki nie spełaniają oczekiwań Klienta, a nie były użytkowane, przyjmiemy je z powrotem, nawet, gdy minie ustawowy czas 14 dni na odstapienie od umowy.

Wrotkownia.pl jest miejscem, które powstało z myślą o wszystkich (obecnych i przyszłych) miłośnikach jazdy na wrotkach – doskonałej formy aktywnego wypoczynku, pozwalającej na ciekawe spędzenie wolnego czasu i przy okazji podszlifowanie kondycji.

Oferujemy produkty najbardziej cenionych marek, które specjalizują się w tworzeniu wygodnych i świetnych jakościowo wrotek. Odpowiedni sprzęt znajdą u nas zarówno osoby początkujące, jak i te, które już dawno rozpoczęły swoją przygodę z tym sportem. Każdy dobierze u nas wrotki dostosowane do umiejętności i dopasowane do gustu. Jeżeli jednak interesuje Was produkt, którego nie ma w naszym katalogu lub sklepie, skontaktujcie się z nami. Chętnie pomożemy w „sprowadzeniu” wymarzonego sprzętu.

Dlaczego wrotki? Po prostu mają w sobie to „coś”! Coraz częściej wypierają popularne w ostatnich latach rolki, charakteryzują się o wiele ciekawszym designem, a jazda na nich to połączenie klasyki, charakterystycznego stylu i niesamowitego, jedynego w swoim rodzaju klimatu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

pixel