Świeżość na gorące dni i nie tylko! Rio Milkhake

2017-08-03
Świeżość na gorące dni i nie tylko! Rio Milkhake

Wrotki Rio Milkshake to nowość od dobrze znanego wszystkim producenta, są idealnym połączeniem nietypowych pastelowych barw, klasycznej rekreacyjnej wrotki i delikatnie figurowego zacięcia.


Milkshake posiada nową cholewkę wykonaną ze skóry ekologicznej, klasyczne sznurowanie i rzep dla właściwego domknięcia stopy we wrotce.
Zapewniają właściwe dopasowanie i bezpieczeństwo, a i wyższa cholewka nadaje nam uczucia zwiększonego bezpieczeństwa. Nosek stylizowany jest na modele figurowe więc ta nowość od Rio łączy oba światy wizualne wrotek rekreacyjnych i figurowych.


Klasyczna płoza Rio o której pozytywach pisaliśmy już nie raz, jest ona połączeniem nylonowej płozy z aluminiowymi truckami co jest idealnym połączeniem lekkości i odpowiedniej sztywności. To podwozie cechuje się wybitną skrętnością.


Kółka również sprawdzone i typowe dla większości modeli od Rio, Coaster o twardości 82a zapewnią komfort jazdy na praktycznie każdej nawierzchni, a przy łożyskach ABEC-7 pozwolą na rozwijanie większych prędkości na gładkich terenach.


Podsumowując zupełną nowość od Rio, jest to bardzo ciekawa pozycja bardzo odstająca od reszty konstrukcją cholewki i pastelowymi kolorami. Ciężko o podobną wrotkę więc jeśli czujesz się wyjątkowo i chcesz się wyróżniać to będą idealnym wyborem!

 

Specyfikacja:

 
- W całości wykonane ze skóry ekologicznej (Vegan Friendly)

- Rzep dopinający wrotkę i utrzymujący stopę w miejscu

- Wysokiej jakości wsparcie pięty oraz wygodne wkładki

- Specjalna nylonowa płoza Rio z truckami aluminiowymi zapewniająca wyjątkową skrętność

- Poliuretanowe kółka o twardości 82a (miękkie)

- Łożyska ABEC - 7

 

Milkshake dostępne są Tutaj , a pełna oferta wrotek i akcesoriów dostępna jest pod adresem www.wrotkownia.pl

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2017
pixel