Rolki Powerslide Imperial One Black Crimson

2019-09-03
Rolki Powerslide Imperial One Black Crimson
Powerslide Imperial, to model, który występuje na rynku już prawie 10 lat i nadal niezmiennie jest wyśmienitą propozycją do freeskatingu. Imperial to też jeden z bardziej (o ile nie najbardziej) rozpoznawalnych modeli rolek marki Powerslide. Niezwykle funkcjonalny projekt, o doskonałej wytrzymałości i bardzo dobrym przenoszeniu energii z odepchnięć na koła. W momencie premiery swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami Imperial wyprzedzał konkurencyjne modele innych producentów. Cały czas, niezmiennie, ceniony za wygodę użytkowania.

Sztywna skorupa buta, wykonana z tworzywa wzmacnianego włóknem szklanym, zapewnia doskonałe wsparcie stawu skokowego. But modelu Imperial idealnie pasuje na stopy smukłe lub o przeciętnej szerokości. Imperiale są dodatkowo wzmacniane metalowymi płytkami w miejscach mocowania szyny, co bardzo mocno poprawia połączenie między butem płozą. Kolejnym atutem Powerslide Imperial One jest technologia X-Slot, która pozwala na przesunięcie pozycji płozy tak, aby jak najbardziej dopasować ustawienie do naturalnej, anatomicznej pozycji osoby jeżdżącej.

Powerslide Imperial One Black Crimson wyposażone są w termoformowalny liner MyFit – Fatboy Dual Fit z pianką Recall. Technologia w nim zastosowana pozwala na idealne dopasowanie do kształtu stopy pod wpływem ciepła. Do bezpiecznego i stabilnego trzymania stopy zastosowano dwie klamry (jedna na cholewce i jedna do trzymania pięty) i standardowe sznurowadła.

Standardowym zestawem w Powerslide Imperial One jest płoza PS Gamma 243mm, cztery koła Hurricane 80mm o twardości 85A, łożyska Wicked ABEC7. Idealny zestaw do miejskiej jazdy, przy okazji której wykonujemy skoki czy sllide. Imperial Black Crimson występują też w wersji Supercruiser, która wyposażona jest w płozę Unity 255mm, trzy koła PS Spinner 110mm o twardości 86A i łożyska ABEC9. Tego typu zestaw idealnie sprawdza się w szybkiej miejskiej jeździe, gdyż zachowuje dużą zwrotność.Rolki Powerslide Imperial One Black Crimson, to jeden z najbardziej docenianych modeli do freeskatingu. Pomimo pojawiania się na rynku zupełnie nowych konstrukcji, ten niezmiennie cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. To jeden z najlepszych hardbootów na rynku.

Model Powerslide Imperial One Black Crimson znajdziesz TUTAJ.
Model Powerslide Imperial 110 Supercruiser Black Crimson znajdziesz TUTAJ.
Model Powerslide Imperial Basic 80 TUTAJ.
Jeśli interesują Cie rolki marki Powerslide, to pełną ich ofertę dostępną w naszym sklepie znajdziesz TUTAJ.
Zachęcamy też do zapoznania się z pełną rolkową ofertą naszego sklepu, link TUTAJ.Zapraszamy do naszego sklepu znajdującego się przy ulicy Politechnicznej 9 w Gdańsku, gdzie znajdą Państwo największy wybór rolek i akcesoriów rolkowych w całym Trójmieście.
 
Zachęcamy również do kontaktu dzwoniąc pod: 535 008 775 lub pisząc na: kontakt@wrotkownia.pl.
 
Adres sklepu:
Politechniczna 9
80-175 Gdańsk

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019
pixel