Wszystko o Rookie Fruits i Flamingo

2017-06-29
Wszystko o Rookie Fruits i Flamingo

Wracamy z kolejnym artykułem, dzisiaj opowiemy Wam o jednych z waszych ulubionych wrotek – Rookie Fruits i Flamingo.


Wrotki te są wzorowane na jednym z najbardziej kultowych już modeli Rookie, mianowicie modelu Classic. Garść zmian w konstrukcji pozwoliły na obniżenie wagi, delikatne poprawienie profilu oraz obniżenie pułapu cenowego.
Cholewka wykonana jest ze skóry ekologicznej która pozwala na przenoszenie rozmaitych grafik, zapewnia ona odpowiednie wsparcie dla stopy i wytrzymałość wrotki.
Wewnątrz znajduje się obwite wyścielenie gąbką która zwiększa komfort użytkowania, szczególnie we wrotkach figurowych sztywne cholewki mogą wymagać czasu na dokładne dostosowanie się do stopy lecz w przypadku Flamingo/Fruits i ich wyścieleniu ryzyko obtarć zostało zminimalizowane.

Cały komponent płozy razem z truckami wykonany został z nylonu, co zapewnia odpowiednie czuwanie nad stabilnością wrotki oraz znaczne obniżenie jej wagi względem pierwowzoru gdzie całość była wykonana z aluminium.


Koła na których osadzona jest całość to klasyczne kółka Rookie o wielkości 58mm i szerokości 32mm oraz Twardości 82a. Takie parametry pozwalają na swobodną jazdę w obiektach zadaszonych takich jak wrotkowiska oraz na zewnątrz w lokalnym parku czy na boiskach.

Zarówno Fruits jak i Flamingo to idealne wrotki dla osoby która stawia pierwsze kroki na wrotkach oraz dla osób już zaawansowanych próbujących swoich sił w jeździe figurowej.


Specyfikacja:

-Klasyczny, łyżwowy,miękki but
-Kółka 58 mm x 32 mm / 82A, idealne do różnych nawierzchni zewnętrznych
-Płoza i trucki wykonane z nylonu
-Łożyska ABEC-5.

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2017
pixel