Wrotki dla dziewczyn

2016-11-14
Wrotki dla dziewczyn
Witajcie! Poniżej zebraliśmy dla Was kilka z dostępncyh modeli wrotek dedykowanym paniom! 

Wrotki dla kobiet charakteryzują się żywszymi kolorami, nieco mniejszą grupą rozmiarową, oraz miękkszymi kółkami. Od tych cech oczywiście są wyjątki, same zobaczcie jakie modele dla Was przygotowaliśmy, a jeśli nie znajdziecie nic dla siebie to nic straconego. Jest to tylko niewielka część naszej oferty i gorąco zachęcamy do własnoręcznego przeglądania produktów.

Pamiętajcie również, że w przypadku jakichkolwiek pytań, lub wątpliwośći możecie do nas napisać, badź zadzwonić - bardzo chętnie Wam pomożemy.

No dobrze, modeli jest wiele, ale jak wybrać wrotki odpowiednie dla siebie? Większość informacji znajdziecie w dziale porady, tutaj zaś zebraliśmy kilka podstawowych informacji którymi możecie kierować się przy zakupie.

Zacznijmy od buta: jaki wybrać? Wysoki czy niski?
Niskie, niezachodzące za kostkę buty dają nam więcej manewrowości. Nie krępują ruchów i świetnie się sprawdzą podczas ostrych zakrętów. Idealne dla osób chcących osiągać większe prędkości. Np., choć nie tylko, podczas roller derby.

Wysokie, zachodzące za kostkę buty natomiast dają nam więcej wsparcia dla kostki i lepiej spiszą się na nierównym terenie - podczas jazdy na zewnątrz. To oczywiście nie dyskwalifikuje ich do jazdy po wrotkowisku.

Przy zakupie wrotek warto zwrócić uwagę również na koła.
Parametrami jakie najbardziej będą nas interesowały są rozmiar oraz durometr określający twardość poliuretanu - materiału z którego wykonane są koła.
Twardość kół wacha się od 74A-106A przy czym im niższa cyfra tym koła są miększe. Duże, miękkie koła będą przyczepniejsze i lepiej będą zachowywać podczas kontaktu z nierówną powierzchnią. Małe i twarde natomiast dadzą nam większej manewrowości.

Na koniec musimy zastanowić się nad materiałem z jakiego zrobione są wrotki. Tu również największe znaczenie ma czy będziemy jeździć "na zewnątrz" czy jedynie po zamkniętych wrotkowiskach.
Wrotki wykonane z materiałów takich jak skóra, czy eko-skóra czyszczą się łatwiej i lepiej zniosą jazdę na podwórku.


Bardzo wygodne, świetne do miejskiej jazdy i ze znakomitym designem wrotki firmy Rio Roller. 

Lekkie, wygodne i zapewniające całą masę frajdy ? takie właśnie są wrotki Rio Roller Canvas Style
Średniej miękkości wrotki, z dodatkowym wsparciem bocznym i ulepszoną wkładką buta.

 Wyposażone w kolorowe sznurówki, oraz czułe na ruch świecące serduszko <3

 Bardzo wygodne, świetne do miejskiej jazdy i ze znakomitym designem.


Authentic reprezentują klasę styl i szyk! Unikalny desing i wysokie osiągi czynią z tych wrotek jedną z ciekawszych propozycji do jazdy zarówno po mieście jak i na roller disco.


Bardzo wygodne, świetne do miejskiej jazdy i ze znakomitym designem wrotki firmy Rookie
Na koniec, wygodne wrotki z nowoczesnym designem, w sam raz dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z Roller Derby


Jest to tylko niewielka część naszej oferty; pozostałe produkty obejrzysz tutaj

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2016
pixel