Sklep z wrotkami w Gdańsku!

2017-02-15
Sklep z wrotkami w Gdańsku!

Witajcie!

 

Zima powoli ustępuje, termometry pokazują coraz wyższą temperaturę, a śnieg niedługo pozostanie tylko wspomnieniem. Sezon nadchodzi wielkimi krokami – jest to idealna okazja, żeby wyciągnąć z szafy ulubione wrotki, nasmarować łożyska i przygotować się do jazdy!

 

Oczywiście, jeśli jeszcze nie jesteście posiadaczami swojej ukochanej pary to jest to odpowiedni czas, aby za taką się obejrzeć.

 

Wszystkie modele są dostępne na naszej stronie wrotkownia.pl, ale wiemy, że nic nie przebije zobaczenie wrotek na żywo. Uroku niektórych modeli, po prostu nie odda żadne zdjęcie, a przymierzenie ich warte jest więcej niż tysiąc słów.

Zatem – jeśli jeszcze nie mieliście takiej okazji to zapraszamy Was serdecznie do Gdańska, gdzie mieści się nasza siedziba.

 

Jak już mogliście zauważyć przeszliśmy niedawno gruntowny remont – wrotki dosłownie nie mieściły nam się na półkach, postanowiliśmy więc zrobić im trochę więcej miejsca. Modeli, które mamy dla Was do zaoferowania jest bardzo dużo i ciągle przybywa więcej, tak abyście mogli, poprzez wrotki, jak najlepiej wyrazić swój styl!

Nieważne, czy jesteście starymi wyjadaczami, którzy wiedzą dokładnie czego chcą, czy osobami które planują dopiero zacząć swoją wrotkową przygodę. A może szukacie wrotek na prezent? Nie ma problemu! Pomożemy Wam dobrać taką parę, która idealnie spełni Wasze wymagania, lub bez wątpienia przypadnie do gustu potencjalnemu obdarowemu.

 

Nasi specjaliści pomogą Wam nie tylko z wyborem wrotek, ale także z wymianą części i konserwacją. Jeśli nie wiecie, jak przekręcić hamulec, lub macie wątpliwości czy nie nadeszła pora wymiany łożysk – bierzcie wrotki pod pachę i wpadajcie do nas! Chętnie rzucimy na nie okiem!

Na miejscu posiadamy wszystko co potrzebne aby odświeżyć wasze wroty – znajdziecie u nas, koła, łożyska, hamulce, toeguardy, skatetoole a nawet lekkie i kolorowe nakrętki na hanger. Jest z czego wybierać!Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego poza wrotkami mamy dla Was przygotowany szeroki wybór kasków i ochraniaczy. Głowa jest tylko jedna, warto więc zaopatrzyć się w odpowiedni kask.
W naszej ofercie (zarówno w sklepie stacjonarnym jak i na stronie) znajdziecie wiele modeli kasków, w różnych kolorach i rozmiarach.
A jako, że nie tylko głowę trzeba chronić mamy dla Was również mnóstwo innych ochraniaczy, zarówno pojedynczych – na łokcie, kolana i nadgarstki, lub w dwu-trzy pakach tak abyście mogli za jednym zamachem chronić się kompleksowo.

Dla osób wyjątkowo podatnych na upadki mamy też takie cuda jak turtlebacki, lub gatki ochraniające kość ogonową i uda.


 

Jakby tego było mało znajdziecie u nas też takie rzeczy jak plecaki, koszulki, sznurówki torby na wrotki czy nawet podkolanówki.

 

Do zobaczenia w Gdańsku ul. Politechniczna 9! 

Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
pixel