Rolki Powerslide Gdańsk. Jakie rolki Powerslide wybrać?

2019-08-14
Rolki Powerslide Gdańsk. Jakie rolki Powerslide wybrać?
Rolki to trzon działalności marki Powerslide. Nie ma znaczenia czy to jazda fitnessowa, szybka, urbanowa, off-roadowa czy też długodystansowa, wśród rolek marki Powerslide na pewno znajdzie się coś odpowiedniego. Wszystkie modele rolek Powerslide powstają w wyniku pasji i miłości do tego sportu.

Powerslide oferuje bardzo szeroki zakres modeli rolek do różnego rodzaju jazdy. W przypadku modeli fitnessowych każda z rolek pochodzących z linii Swell, Phuzion, V. i Doop zaoferuje niesamowity komfort i wygodę podczas jazdy. Powerslide posiada też w swojej ofercie modele które biły rekordy świata w jeździe szybkiej, jak TripleX, Core Icon, czy superlekkie, trójkołowe Vi Pro Carbon.Ciężkie, wytrzymałe, toporne rolki urbanowe były ostatnimi laty niezwykle popularne, gdyż pozwalały na wykonywanie trików i wyczynową jazdę, szerszemu gronu odbiorców. Dlatego Powerslide do swojej oferty wprowadził rolki do freeskatingu wykonane z włókna węglowego, włókna szklanego oraz plastiku. Wśród nich takie modele, jak: Tau, słynne Kaze, niesamowite Hardcore Evo oraz bestseller jakim jest Imperial.


W ofercie Powerslide znaleźć można również bez problemu rolki dla dzieci, które wyposażone zostały w regulowane buty, które można odpowiednio dopasowywać wraz ze wzrostem dziecka. Rolki dziecięce to, między innymi Waves, Galaxy i Universe, które są produkowane z taką samą pasją, dokładnością i z zastosowaniem tych samych technologii jak wszystkie inne profesjonalne rolki tej marki.


Wśród różnych ciekawych propozycji, można natrafić również na rolki z oznaczeniem SUV off-road, które idealnie nadadzą się do zjechania z utwardzonego podłoża. 3 wielkie koła napełnione powietrzem, które dadzą sobie radę w każdym terenie. Wśród nich między innymi: Kaze SUV 150, Metropolis SUV i czerwone Imperial SUV. Dzięki takim modelom jak Grave Digger oraz XC Skeleton Pro, Powerslide jest w stanie oferować rozwiązania do Nordic Skatingu.


Powerslide może pochwalić się również podmarką Reign, która powstała w celu zapewniania rolek hokejowych, jak Triton, Kronos oraz Helios. Każdy z tych modeli to rolki 3-kołowe, co stało się wielkim trendem na całym świecie.


Powerslide wprowadza innowacyjne rozwiązania technologiczne w każdym segmencie rolkowym. Jednym z tego typu akcentów jest Trinity Mounting. System montowania Trinity pozwala na obniżenie środka ciężkości, bardziej wydajne przeniesienie energii oraz lepsze pochłanianie drżeń, przenosząc tym samym jazdę na rolkach na inny poziom.
 
Obojętnie czy szukasz rolek high end, czy dopiero zaczynasz, na pewno znajdziesz coś dla siebie pośród modeli marki Powerslide. Dzięki temu, że Powerslide jest producentem wszystkich elementów składających się na rolki, to potencjał modyfikacji jest wręcz nieskończony. Dzięki takim możliwościom można zbudować rolki spełniające idealnie wszystkie oczekiwania, które przy okazji nie wydrenują zanadto portfela.

Większość rolek Powerslide sprzedawanych jest z linerem MyFit, oferując tym samym nieopisany komfort dzięki temu, że linery wykonane w tej technologii dopasowują się do kształtu stopy pod pływem ciepła. Wszystkie rolki wyposażone są w łożyska Wicked, zapewniające najwyższą możliwą płynność obracania się kół.Jeśli interesują Cie rolki marki Powerslide, to pełną ich ofertę dostępną w naszym sklepie znajdziesz TUTAJ.
Zachęcamy też do zapoznania się z pełną rolkową ofertą naszego sklepu, link TUTAJ.

Zapraszamy do naszego sklepu znajdującego się przy ulicy Politechnicznej 9 w Gdańsku, gdzie znajdą Państwo największy wybór rolek i akcesoriów rolkowych w całym Trójmieście.
 
Zachęcamy również do kontaktu dzwoniąc pod: 535 008 775 lub pisząc na: kontakt@wrotkownia.pl.
 
Adres sklepu:
Politechniczna 9
80-175 Gdańsk

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2019
pixel