Rolki K2 Alexis 84 BOA 2019

2019-09-11
Rolki K2 Alexis 84 BOA 2019
Rolki fitnessowe to jeden z najpopularniejszych segmentów rolkowych. Rolki tego typu mają niezwykle szerokie zastosowanie. Głównym przeznaczeniem jest fitness, jednak sprawdzą się równie dobrze w jeździe czysto rekreacyjnej, gdzie poszukuje się głownie wygody, która sprawi, że jazda będzie jeszcze większą przyjemnością, oraz wentylacji, aby stopa mogła swobodnie oddychać. Jedną z najciekawszych propozycji rolkowych dla kobiet są K2 Alexis 84 BOA.

Rolki K2 Alexis 84 BOA to rolki zaprojektowane z myślą o urodzonych atletach. Wygodny but K2 Softboot idealnie dopasowuje się do stopy. Dodatkowo system BOA dba o bardzo dobre wiązanie buta na stopie, żeby całość idealnie otulała naszą nogę. Aluminiowa płoza zapewnia stabilną platformę oraz niewielki wheelbase nieograniczający manewrowości. Dzięki 84mm kołom połączonym z łożyskami ILQ-7 dostajemy wszystko co potrzebne, aby w pełni wykorzystać fitnessowy potencjał.

K2 to jeden z największych producentów rolek na świecie. Dostarcza rozwiązania zaawansowane technologicznie i naprawdę wysokiej jakości. Seria Alexis to jedna z najlepiej sprzedających się serii rolek w kategorii fitness na rynku. Model Alexis 84 BOA, to najlepiej wyposażona opcja, znajdziemy w niej między innymi koła 84mm, aluminiową płozę, łożyska ILQ-7, miękki but wykonany w technologii K2 Softboot oraz niezwykle przyjemny i dobrze działający system zapięcia BOA.

Produkty marki K2 cechują się niezwykłą wytrzymałością i żywotnością. Większość modeli tego producenta znosi niesamowicie dobrze próbę czasu i przy odrobinie dbania o rolki, będą one jeździły naprawdę wiele lat. Naturalnie przy wieloletnim użytkowaniu pojawi się konieczność wymiany kół i łożysk, ale to normalny serwis, który należy przeprowadzić w każdych rolkach po długiej jeździe.

Specyfikacja:
• Wielkość kół: 84mm
• Sznurowanie: Boa Closure System
• But: Stability Plus
• Płoza: DC Aluminum Frame
• Łożyska: ILQ 7Jeśli szukasz tego konkretnego modelu - K2 Alexis 84 BOA, to znajdziesz go TUTAJ.
Jeśli interesują Cię inne rolki marki K2, zapraszamy TUTAJ.
Zachęcamy też do zapoznania się z całą naszą ofertą rolek - TUTAJ
Zapraszamy do naszego sklepu znajdującego się przy ulicy Politechnicznej 9 w Gdańsku, gdzie znajdą Państwo największy wybór rolek i akcesoriów rolkowych w całym Trójmieście.
 
Zachęcamy również do kontaktu dzwoniąc pod: 535 008 775 lub pisząc na: kontakt@wrotkownia.pl.
 
Adres sklepu:
Politechniczna 9
80-175 Gdańsk

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019
pixel