Rio Mayhem!

2017-07-24
Rio Mayhem!

Wrotki Rio Mayhem to idealna pozycja dla osób potrzebujących solidniejszej wrotki w stonowanych kolorach, która zapewni odpowiednie osiągi na krytym torze i poza nim.


Cholewka modelu Mayhem to dwa rodzaje skóry syntetycznej połączone ze wstawkami z grubiej zastosowanej siateczki umożliwiającej odpowiedni przepływ powietrza.
Mocne wyścielenie buta wewnątrz przekłada się na wygodę i dopasowanie do stopy. Cholewka o wysokim kroju pozwala na bardzo dokładne przewiązanie buta które owocuje bardzo dobrym trzymaniem stopy w miejscu.
Całość dociąga się rzepem umiejscowionym przy zgięciu stopy co zapewnia swoiste „zamknięcie” wrotki na stopie.


Wrotki posiadają kultową już dla Rio Roller płozę, która jest idealnym połączeniem lekkości,sztywności i niesamowitej skrętności. Wykonana jest ona z odpowiednio dobranego nylonu połączonego z aluminiowymi truckami.

Miękkie kółka o twardości 82a zapewniają komfort jazdy w zadaszonych obiektach jak i na zewnątrz. Osadzone na łożyskach ABEC-7 pozwolą na osiąganie większych prędkości.


Całokształt modelu Mayhem to na pewno słowo „Solidność”, wytrzymały i solidnie wykonany but z rzepem, wysokie osiągi na które pozwalają miękkie koła i szybkie łożyska. To wszystko składa się na sukces tej wrotki, kolorystyka i dostępność rozmiarów tworzy z tego modelu bardzo dobry wybór dla mężczyzn.

 

Mayhem dostępne są Tutaj , a pełna oferta wrotek i akcesoriów na www.Wrotkownia.pl

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2017
pixel