ROLKI K2 VO2 S Pro - najwyższa klasa modelu fitness

2019-03-25
ROLKI K2 VO2 S Pro - najwyższa klasa modelu fitness
K2 VO2 S Pro to najbardziej highendowy model w kategorii fitness należący do linii X-Training. Duże kółka, wysokiej klasy łożyska oraz bardzo dobra wentylacja buta to elementy charakterystyczne dla rolek z tej serii. Świetny dla użytkowników, którzy zamierzają wydobyć z siebie maksimum podczas treningów. Innowacyjny system szybkiego wiązania zmniejsza czas przygotowania do jazdy do całkowitego minimum, jednocześnie pozwalając na idealne dopasowanie buta. 
To co wyróżnia rolki K2 VO2 S Pro to jednostronna płoza. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to element, który będzie stwarzał problemy jednak, jeżeli K2 zabiera się za stworzenie jakiegoś nowego elementu, zawsze robi to w pełni profesjonalnie, przeprowadzając wiele wymagających testów. Dlatego jednoramienna płoza jest w pełni bezpieczna, a dodatkowo pozwala na zmniejszenie wagi rolek, co przekłada się na jeszcze większy komfort z jazdy – zwłaszcza przy dłuższych dystansach. Rolki K2 VO2 S Pro występują w wersji dla mężczyzn – mają wtedy koła wielkości 100mm, a także w wersji dla kobiet – 90mm. Obie wersje znajdziesz w naszym sklepie, klikając tutaj.

 


Innowacyjne cechy:
· VO2 - projektowanie cholewek dla rolek na wielkich kółka z serii X-Training może być wyzwaniem. Trzeba wziąć pod uwagę wysokość rolki i zbalansować ją jeszcze większym wparciem, nie zwiększając przy tym wagi. Cholewka VO2 podołała tym wyzwaniom - jest bardzo lekka i wyższa niż standardowa skorupa rolki.
· VO2.2 - najlepsza płoza aluminiowa K2 jaka kiedykolwiek powstała. Uniwersalna rama średniej długości pozwala na bardzo stabilną jazdę nawet przy dużych szybkościach. Zapewnia idealny transfer siły z buta na kółka. Płoza bardzo stabilna nawet przy dużych prędkościach.
· Softboot - w 1994 roku marka K2 zrewolucjonizowała rynek, wprowadzając w świat rolkarstwa miękki but. K2 Softboot to opatentowana technologia, czyniąca jazdę nie tylko dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale także czystą przyjemnością.
· Vortech Ventilation System - system trzystopniowej wentylacji prowadzi powietrze przez podstawę, wkładkę i całego buta rolki czyniąc twoje stopy suchymi i szczęśliwymi. Vortech to coś więcej niż sposób tworzenia superlekkich i komfortowych rolek - to technologia, którą możesz zobaczyć i - przede wszystkim - poczuć.
· Speed Lacing - zapnij swoje rolki jednym pociągnięciem. System szybkiego wiązania K2 ułatwia zakładanie i zdejmowanie rolek. Jedno pociągnięcie paska i można ruszać w drogę – to takie proste.
· Łożysko ILQ-9 Classic Plus - Zastosowanie najwyższej klasy łożysk ILQ 9Classic Plus wraz z kołami o średnicy 100mm to zapewnienie niesamowitej prędkości bez żadnych kompromisów.  

Linia X-Training
Rolki z serii X-Training są idealnym połączeniem serii Training i Fitness - zaprojektowane, by stwarzać maksymalny komfort i stabilność wszystkim, którzy lubią prędkość. Duże kółka i szybkie łożyska ILQ czynią rolki X-Training idealnymi na treningi, przejażdżki, a nawet maratony. Uzupełnieniem całości jest cholewka - VO2 zaprojektowana z uwzględnieniem wysokości rolek i odpowiednio zbalansowana, aby zapewnić jeszcze większe wsparcie, nie zwiększając przy tym wagi.  

But zewnętrzny: VO2 - jest bardzo lekka i wyższa niż standardowa skorupa rolki
But wewnętrzny: Orginal K2 Softboot opatentowana technologia miękkiego buta
Zapięcie: Klamra na górnym pasku, pasek na rzep pod kątem 45º, sznurowadła z systemem K2 Speed Lacing
Płoza: VO2.2 płoza aluminiowa
Kółka: 90-100mm/83A
Łożyska: ILQ-9 Classic PlusJeżeli interesują Cię rolki K2 VO2 S Pro, to zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym - link tutaj.

Jeżeli szukasz innych rolek marki K2 lub akcesoriów do nich, to ich szeroki wybór znajdziesz tutaj.

 

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2019
pixel