Promocja na rolki i wrotki Gdańsk 2019

2019-10-11
Promocja na rolki i wrotki Gdańsk 2019
Sezon 2018/19 bardzo szybko zbliża się ku końcowi, jest coraz chłodniej i często pada. Jednak przychodzimy do Was z dobrą wiadomością, która powinna choć trochę rozchmurzyć te ponure dni – w naszym sklepie rozpoczęliśmy promocję na wszystkie rolki i wrotki. Pomimo niesprzyjającej pogody pojawi się jeszcze na pewno kilka słonecznych dni, które warto będzie spędzić aktywnie. Jeżeli nie czujemy potrzeby posiadania najnowszych rozwiązań i rolek lub wrotek z najświeższych kolekcji, to koniec sezonu, to idealny moment na zakup tego typu sprzętu.

Poprzednie kolekcje są niewiele gorsze od nowszych, a można zdobyć je bardzo często wiele taniej. Kupując rolki po sezonie możemy trochę oszczędzić a przy okazji wejść w nowy sezon już z własnymi rolkami czy też wrotkami. Dodatkowo prawie na pewno uda się je wypróbować w jeszcze kończącym się sezonie. Jak tylko pojawi się trochę słońca, to pomimo chłodu, jazda na rolkach czy też wrotkach na pewno pomoże się rozgrzać.

W naszym sklepie w Gdańsku posiadamy rolki i wrotki najbardziej uznanych producentów na światowym rynku. W przypadku rolek są to K2, PowerslideRollerblade oraz Seba. Patrząc w kierunku wrotek, to Riedell, Rio Roller, RookieSFR i Sure Grip. Teraz czas na najważniejszą informację - wszystkie rolki i wrotki tych marek zostały przecenione o 15%, dzięki czemu można zdobyć sprzęt już sporo taniej. Wśród wszystkich dostępnych produktów na wyprzedaży znajduje się sprzęt zarówno dla osób początkujących, już trochę jeżdżących oraz osób zaawansowanych.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego – Wrotkownia.pl oraz zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu w Gdańsku, przy ulicy Politechnicznej 9, gdzie znajdą Państwo największy wybór rolek i wrotek na Pomorzu.

Promocję na rolki znajdziesz TUTAJ.
Promocję na wrotki znajdziesz TUTAJ.
Pokaż więcej wpisów z Październik 2019
pixel