Nowa kolorystyka jednego z bestsellerów!

2017-07-14
Nowa kolorystyka jednego z bestsellerów!

Jako zupełna nowość pojawiła się nowa odsłona kolorystyczna wrotek Rio Classic II ! Kolorystyka nawiązuje do motywów militarnych z dodatkiem wyrazistego koloru.
Model Rio Classic już na stałe zagościł na nogach fanów wrotek na całym świecie, świetny stosunek jakości do ceny oraz ilość dostępnych wersji kolorystycznych składają się na sukces tej wrotki.
Nowa kolorystyka zawiera wstawki we wzór wojskowego kamuflażu, złoty panel po boku oraz delikatny dodatek różu na wyściółce i przeszyciu na około sznurowania.


Cechują się one świetnym wsparciem ze względu na grube wyścielenie gąbką od wewnątrz, całość cholewki złożona jest z ekologicznej skóry z wstawkami z przewiewnej siateczki.
Wszystko to zapewnia stopie wsparcie i bezpieczeństwo.

Kultowa już płoza Rio Roller to jeden z najlepiej dopracowanych i uznanych komponentów na rynku, gwarantuje ona ponad przeciętną skrętność,oraz stabilność konstrukcji. Wykonana z nylonu płoza z aluminiowymi truckami to idealny środek pomiędzy lekkością a wytrzymałością.
Wysokiej jakości miękkie koła pozawalają na płynne poruszanie się na praktycznie każdej nawierzchni, a ich budowa jednocześnie chroni oś przed wszelkimi uszkodzeniami.


Wrotki Rio Classic odpowiednie są dla początkujących jak i zaawansowanych wrotkarzy, jakość wykonania i komfort stoją w tym modelu na najwyższym poziomie, a mnogość wersji kolorystycznych pomaga dobrać wrotki idealne dla każdej osoby.

Specyfikacja:

 

  • W całości vege-przyjazna, średnio twarda, sztuczna skóra PVC

  • Wysokiej jakości wspierający obcas, który automatycznie wymusza prawidłową posturę podczas jazdy i poprawia ułożenie wkładki

  • Ekskluzywne koła o twardości 82a zapobiegające wystawaniu osi i uszkodzeniom podłoża

  • Hamulce z łatwą do wymiany śrubą

  • Wytrzymała nylonowa płoza z aluminiowymi trakami

  • Łożyska ABEC7

  • Haftowane logo, oraz nadruk logo na bokach kół

  • Tłoczony wzór na języku

 

Wrotki dostępne Tutaj ,a pełna oferta dostępna jest na www.Wrotkownia.pl

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2017
pixel