Moda na retro

2016-11-07
Moda na retro

Wpadło nam ostatnio w oko kilka przepięknych zdjęć zamieszczonych na mediach społecznościowych Eleanor Rebel. Zdjęcia przykuły wzrok bardzo wielu osób; przeczytajcie sami co ich autorka miała do powiedzenia o zdjęciach i wrotkach Rio.
?I have had my Rio Roller skates for a while now. I live my love for mid century life every day and I style daily like it?s 1950, so a pair of skates like Rio Roller are not just for fun but also a way to incorporate my everyday style in to my lifestyle and look elegant at the same time. I love that they are stylish, comfortable and a bold statement piece.?

"Posiadam wrotki Rio już od jakiegoś czasu. Staram się odzwierciedlać moją miłość do XX wieku w życiu codziennym, regularnie stylizując się na tok 1950, więc wrotki Rio nie służą mi nie tylko do zabawy, ale również do wdrażania mojego codziennego stylu, wyglądając przy tym elegancko. Kocham, że są stylowe, wygodne i dają jasny przekaz."

?I am a blogger and a pin up model so I always wanted to do a photoshoot inspired by American drive-in, diner, retro places, and I was just waiting for the right time and place. American Bar Dollar was a perfect place to do a photo shoot with nice combination of American diner and sports bar style.(...) ?


?Jestem blogerką oraz modelką pin up, więc zawsze chciałam wykonać sesję fotograficzną inspirowaną amerykańskimi deive-in'ami, diner'ami i miejscami retro, i tylko czekałam na odpowiedni czas i miejsce. American Bar Dollar okazał się idealnym miejscem na sesje zdjęciową z fajnym klimatem amerykańskiej taniej restauracji i baru sportowego(...)?

 

Eleanor znaleźć możecie na Facebooku lub śledzić na Instagramie.

 

Posiadacie własne zdjęcia którymi chcielibyście się podzielić? Przesyłajcie je do nas na fejsie :)


 

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2016
pixel