Dystrybucja wrotek już dostępna!

2016-11-09
Dystrybucja wrotek już dostępna!

W związku z coraz liczniejszymi zapytaniami o hurtową sprzedaż wrotek odpowiadamy - TAK! Jesteśmy nie tylko sklepem detalicznym, ale z powodzeniem prowadzimy również sprzedaż hurtową, więc jeśli chciałbyś poszerzyć swoją ofertę o sprzęt wrotkarski to nie mogłeś lepiej trafić.

Jeśli jesteś właścicielem sklepu i chciałbyś wprowadzić do swojej oferty wrotki ? zdaj się na fachowców.
Wrotkownia.pl jest największym dystrybutorem sprzętu wrotkarskiego w Polsce.

Posiadamy największe zaplecze produktowe dostępne na rynku, co z w połączeniu z ciągłością dostaw gwarantuje zarówno największy wybór jak i krótki, i zawsze terminowy, czas dostawy.

W ofercie znajdują się marki ze światowej wrotkarskiej czołówki. Jest to sprzęt najwyższej jakości, który znalazł już uznanie użytkowników na całym świecie, a jego popularność stale rośnie.

Z powodzeniem zaopatrujemy w sprzęt wrotkowiska, drużyny roller derby oraz obiekty sportowe.

Prowadzimy również serwis i konserwacje wrotek.

Oprócz wielu modeli wrotek, w różnych rozmiarach, oferujemy również szeroką gamę produktów pokrewnych, czyli min. wiele rodzajów kół do wrotek, hamulców, łożysk, ochraniaczy i akcesoriów, jak również elementów ozdobnych takie jak kolorowe sznurówki, podkolanówki, czy torby na wrotki.Jeśli masz jakiekolwiek pytania to gorąco zachęcamy do kontaktu mailowego, gdzie dobierzemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę i rozwiejemy wszelki wątpliwości.

info@3bdist.com

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2016
pixel