Bestseller - Rookie Classic

2017-06-17
Bestseller - Rookie Classic

Nie pozostawiliście nam żadnych wątpliwości! Wrotki Rookie Classic to Wasz niekwestionowany faworyt w kategorii wrotek figurowych!

Dla tych z Was, którzy jeszcze o tych wrotkach nie słyszeli, lub po prostu chcieliby wiedzieć o nich wszystko zaprezentujemy pokrótce co czyni Rookie Classic takimi wyjątkowymi.
Te wrotki to odzwierciedlenie lat 70tych; czasów panowania szyku disco-boogie. Posiadają ponadczasowy desing zgrabnie łącząc ze sobą krój klasycznych figurówek z wygodą godną nowoczesnych wrotek.

Producent dodał w tym modelu więcej wyściółki w obrębie kostki, co zwiększa swobodę ruchów oraz poprawia komfort jazdy. Regulowany toestop, zastosowany w tych wrotkach, pozwala nam ustawić je idealnie "pod siebie".

Płoza wykonana została ze wzmocnionego aluminium dzięki czemu jest bardzo wytrzymała a przy tym lekka.

Dzięki zastosowanym 58mm poliuretanowym kołom wrotki doskonale nadają się zarówno do jazdy po wrotkowiskach, czy na roller disco ale również po otwartym terenie. Dodatkowo w kołach znajdziemy łożyska ABEC 7 - które pozwalają wrotkom gładko się toczyć i sprawiają, że jazda jest płynniejsza i stabilniejsza.

Rookie zadbało o każdy szczegół podczas projektowania tych wrotek, a dodatkowym "smaczkiem" są dodatkowe kolorowe sznurówki dzięki którym, będziecie mogli wybrać który wzór najlepiej odzwierciedla Wasz styl.Specyfikacja:  • Klasyczny, łyżwowy,  but wykonany z miękkiej, syntetycznej skóry;
  • Język z gumową wyściółką zapobiegającą jego zsuwaniu i zgniataniu;
  • Kółka 58 mm x 32 mm / 80A, idealne do różnych nawierzchni zewnętrznych;
  • Łożyska ABEC-7.
  • Regulowany hamulec
  • wrotki tylko do jazdy rekreacyjnej, dla początkujących i zaawansowanych.
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2017
pixel